'Over elk detail is nagedacht'

button

'Gezond personeel levert vele voordelen op'

button

'Genieten van sport in alle facetten'

button

Evenementen-organisatie

Nieuw dit jaar is dat WE-link participeert in de openings- en het sluitings-activiteiten van de Nationale Sportweek in april.

Net als vorig jaar is WE-link onderdeel van de organisatie van het Lieverdjestoernooi. Een jaarlijks terugkerend voetbaltoernooi voor bedrijven uit de Marketing- en Communicatie-branche.

Ook bij de Sky Radio Run is WE-link onderdeel van het organisatie-team. De Sky Radio Run is een hardloop-evenement in het Amsterdamse Bos.

Samen met Aprendo is WE-link wederom hoofdorganisator van de historische Bridge to Bridge Loop in Arnhem. Een prachtig hardloopevenement met diverse afstanden en Kidsrun.

En in de eerste en laatste week van de zomervakantie organiseren Aprendo en WE-link alweer de 3e editie van de Henschotermeergames. Naast individueel lopen en zwemmen, ook estafette-vorm.

Voor exacte data, zie agenda 2012. Meer informatie over de specifieke evenementen kunt u vinden op hun website. (m.u.v. Henschotermeergames)

 

Terug naar Projecten  

Nieuws en Agenda

  • photo news

    Feb 07, 2012

    Nijkerk 600

    meer info

  • photo news

    Nov 16, 2011

    Succesvol verlopen New York City Marathon 2011

    meer info

  • photo news

    Jan 03, 2011

    AGENDA 2012

    meer info

  • photo news

    Nov 03, 2010

    Contractverlenging Bridge to Bridge

    meer info